Properties ranked by estimated rental yield, liquidity, and neighborhood trends.
2bd 54m² - Luque
Price
$36,538
Area
54 m²
$/m²
$677/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$37,821
Area
54 m²
$/m²
$700/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$37,821
Area
54 m²
$/m²
$700/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$37,821
Area
54 m²
$/m²
$700/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 70m² - Luque
Price
$40,897
Area
70 m²
$/m²
$584/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 70m² - Luque
Price
$40,897
Area
70 m²
$/m²
$584/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 33m² - Recoleta
Price
$41,194
Area
33 m²
$/m²
$1248/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 65m² - Recoleta
Price
$53,823
Area
65 m²
$/m²
$828/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 32m² - Recoleta
Price
$41,767
Area
32 m²
$/m²
$1305/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 30m² - Recoleta
Price
$39,597
Area
30 m²
$/m²
$1320/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
3bd 100m² - Recoleta
Price
$85,000
Area
100 m²
$/m²
$850/m²
Bedrooms
3
Est. Rent
$2000/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$44,872
Area
75 m²
$/m²
$598/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$40,769
Area
54 m²
$/m²
$755/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$40,769
Area
54 m²
$/m²
$755/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$40,769
Area
54 m²
$/m²
$755/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 40m² - Recoleta
Price
$38,175
Area
40 m²
$/m²
$954/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 28m² - Recoleta
Price
$38,175
Area
28 m²
$/m²
$1363/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$40,897
Area
54 m²
$/m²
$757/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$41,026
Area
54 m²
$/m²
$760/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 70m² - Luque
Price
$47,436
Area
70 m²
$/m²
$678/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
1bd 30.53m² - Recoleta
Price
$40,304
Area
30.53 m²
$/m²
$1320/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
1bd 32m² - Recoleta
Price
$41,767
Area
32 m²
$/m²
$1305/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$41,667
Area
54 m²
$/m²
$772/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$41,667
Area
54 m²
$/m²
$772/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$41,667
Area
54 m²
$/m²
$772/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$41,667
Area
54 m²
$/m²
$772/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 48m² - Recoleta
Price
$48,600
Area
48 m²
$/m²
$1013/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 50m² - Luque
Price
$40,363
Area
50 m²
$/m²
$807/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 69m² - Luque
Price
$49,500
Area
69 m²
$/m²
$717/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 36m² - Recoleta
Price
$43,900
Area
36 m²
$/m²
$1219/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 36m² - Recoleta
Price
$43,900
Area
36 m²
$/m²
$1219/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
1bd 28m² - Recoleta
Price
$38,175
Area
28 m²
$/m²
$1363/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
1bd 28m² - Recoleta
Price
$38,175
Area
28 m²
$/m²
$1363/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
1bd 40m² - Recoleta
Price
$48,600
Area
40 m²
$/m²
$1215/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
2bd 80m² - Recoleta
Price
$70,513
Area
80 m²
$/m²
$881/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 80m² - Recoleta
Price
$70,513
Area
80 m²
$/m²
$881/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1000/mo
DOM
1bd 27m² - Recoleta
Price
$37,700
Area
27 m²
$/m²
$1396/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
0bd 30m² - Recoleta
Price
$39,900
Area
30 m²
$/m²
$1330/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$44,231
Area
54 m²
$/m²
$819/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$44,231
Area
54 m²
$/m²
$819/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 47m² - Recoleta
Price
$51,300
Area
47 m²
$/m²
$1091/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 45m² - Villa Morra
Price
$57,000
Area
45 m²
$/m²
$1267/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$54,050
Area
75 m²
$/m²
$721/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 70m² - Luque
Price
$53,000
Area
70 m²
$/m²
$757/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 70m² - Luque
Price
$53,000
Area
70 m²
$/m²
$757/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 30m² - Villa Morra
Price
$36,664
Area
30 m²
$/m²
$1222/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
0bd 29.1m² - Villa Morra
Price
$43,199
Area
29.1 m²
$/m²
$1485/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
1bd 30m² - Recoleta
Price
$42,500
Area
30 m²
$/m²
$1417/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$55,000
Area
75 m²
$/m²
$733/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$55,000
Area
75 m²
$/m²
$733/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
1bd 46.5m² - Recoleta
Price
$56,319
Area
46.5 m²
$/m²
$1211/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
0bd 45m² - Manorá
Price
$64,000
Area
45 m²
$/m²
$1422/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1173/mo
DOM
0bd 41m² - Villa Morra
Price
$45,206
Area
41 m²
$/m²
$1103/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
34m² - Villa Morra
Price
$42,278
Area
34 m²
$/m²
$1243/m²
Bedrooms
-
Est. Rent
$700/mo
DOM
1bd 31m² - Trinidad
Price
$33,869
Area
31 m²
$/m²
$1093/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1229/mo
DOM
2bd 65m² - Recoleta
Price
$54,057
Area
65 m²
$/m²
$832/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1000/mo
DOM
1bd 40m² - Manorá
Price
$49,161
Area
40 m²
$/m²
$1229/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 45m² - Manorá
Price
$64,000
Area
45 m²
$/m²
$1422/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 28m² - Luque
Price
$31,600
Area
28 m²
$/m²
$1129/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$508/mo
DOM
0bd 30m² - Recoleta
Price
$45,427
Area
30 m²
$/m²
$1514/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
0bd 30m² - Recoleta
Price
$45,427
Area
30 m²
$/m²
$1514/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
1bd 42m² - Luque
Price
$42,789
Area
42 m²
$/m²
$1019/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$508/mo
DOM
1bd 50m² - Luque
Price
$44,969
Area
50 m²
$/m²
$899/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$508/mo
DOM
0bd 28m² - Villa Morra
Price
$39,597
Area
28 m²
$/m²
$1414/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
1bd 28m² - Luque
Price
$31,800
Area
28 m²
$/m²
$1136/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$508/mo
DOM
1bd 41m² - Recoleta
Price
$54,500
Area
41 m²
$/m²
$1329/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
0bd 34m² - Recoleta
Price
$47,300
Area
34 m²
$/m²
$1391/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$56,717
Area
75 m²
$/m²
$756/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
0bd 31m² - Trinidad
Price
$33,870
Area
31 m²
$/m²
$1093/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1229/mo
DOM
1bd 45m² - Recoleta
Price
$58,000
Area
45 m²
$/m²
$1289/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
0bd 33m² - Villa Morra
Price
$44,992
Area
33 m²
$/m²
$1363/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
1bd 45m² - Recoleta
Price
$58,500
Area
45 m²
$/m²
$1300/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
1bd 30m² - Recoleta
Price
$39,900
Area
30 m²
$/m²
$1330/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
3bd 54m² - Luque
Price
$41,026
Area
54 m²
$/m²
$760/m²
Bedrooms
3
Est. Rent
$508/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$49,329
Area
54 m²
$/m²
$914/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
1bd 28m² - Recoleta
Price
$38,175
Area
28 m²
$/m²
$1363/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$694/mo
DOM
1bd 28m² - Villa Morra
Price
$41,000
Area
28 m²
$/m²
$1464/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$700/mo
DOM
0bd 35m² - Barrio Jara
Price
$38,900
Area
35 m²
$/m²
$1111/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$573/mo
DOM
0bd 52m² - Villa Morra
Price
$75,000
Area
52 m²
$/m²
$1442/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
1bd 32m² - Trinidad
Price
$36,000
Area
32 m²
$/m²
$1125/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1229/mo
DOM
2bd 54m² - Luque
Price
$49,850
Area
54 m²
$/m²
$923/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
3bd 83m² - Las Lomas
Price
$77,000
Area
83 m²
$/m²
$928/m²
Bedrooms
3
Est. Rent
$2000/mo
DOM
3bd 83m² - Las Lomas
Price
$77,000
Area
83 m²
$/m²
$928/m²
Bedrooms
3
Est. Rent
$2000/mo
DOM
36.16m² - Ycuá Satí
Price
$44,637
Area
36.16 m²
$/m²
$1234/m²
Bedrooms
-
Est. Rent
$800/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
1bd 33m² - Manorá
Price
$52,000
Area
33 m²
$/m²
$1576/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$1200/mo
DOM
0bd 28m² - Villa Morra
Price
$41,857
Area
28 m²
$/m²
$1495/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
0bd 28m² - Villa Morra
Price
$41,857
Area
28 m²
$/m²
$1495/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
0bd 28m² - Villa Morra
Price
$41,857
Area
28 m²
$/m²
$1495/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1214/mo
DOM
2bd 75m² - Luque
Price
$58,186
Area
75 m²
$/m²
$776/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
2bd 61m² - Manorá
Price
$59,000
Area
61 m²
$/m²
$967/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1147/mo
DOM
1bd 35m² - Luque
Price
$39,200
Area
35 m²
$/m²
$1120/m²
Bedrooms
1
Est. Rent
$508/mo
DOM
2bd 65m² - Luque
Price
$55,256
Area
65 m²
$/m²
$850/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$660/mo
DOM
3bd 82m² - Recoleta
Price
$74,126
Area
82 m²
$/m²
$904/m²
Bedrooms
3
Est. Rent
$2000/mo
DOM
0bd 34m² - Recoleta
Price
$50,320
Area
34 m²
$/m²
$1480/m²
Bedrooms
0
Est. Rent
$1000/mo
DOM
2bd 88m² - Villa Morra
Price
$93,300
Area
88 m²
$/m²
$1060/m²
Bedrooms
2
Est. Rent
$1214/mo
DOM