More
- Moises Bertoni - Pa`i Ñu, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #11186
Investment Rank #7523
Deal Score
32
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$65,530
Built Area
90 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$728/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
9.0%
Neighborhood Trend
+3.8%
Days on Market
365d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 24, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX