More
- 21 de septiembre - Vista Alegre, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 55m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #9801
Investment Rank #5715
Deal Score
38
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$34,403
Built Area
55 m²
Terrain
255 m²
Price/m²
$626/m²
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
17.1%
Neighborhood Trend
+3.8%
Days on Market
422d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX