More
- 21 de septiembre - Vista Alegre, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 55m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #9240
Investment Rank #3834
Deal Score
39
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$34,210
Built Area
55 m²
Terrain
255 m²
Price/m²
$622/m²
Est. Monthly Rent
$920/mo
Gross Yield
32.3%
Neighborhood Trend
+6.1%
Days on Market
414d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX