More
- https: maps.google.com/?q=-25.343756,-57.595364 - San Isidro, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 95m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10889
Investment Rank #4568
Deal Score
32
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$64,999
Built Area
95 m²
Terrain
270 m²
Price/m²
$684/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
10.5%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
343d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX