More
Prof Francisco Chavez - C/ Santísimo Sacramento - Manorá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 259m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #5113
Investment Rank #8880
Deal Score
54
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$227,000
Built Area
259 m²
Terrain
370 m²
Price/m²
$876/m²
Bedrooms
4
Est. Monthly Rent
$3000/mo
Gross Yield
15.9%
Days on Market
292d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
View on RE/MAX