More
San Jose, Mora Kue, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 84m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12162
Investment Rank #4641
Deal Score
24
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$70,049
Built Area
84 m²
Terrain
176 m²
Price/m²
$834/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+5.7%
Days on Market
799d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX