More
Calle Rosario - Calle Rosario - Mora Kue, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 84m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12656
Investment Rank #4668
Deal Score
24
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$70,443
Built Area
84 m²
Terrain
176 m²
Price/m²
$839/m²
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
8.9%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
815d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX