More
12 de Junio - Campo Grande - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 50.1m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12472
Investment Rank #7461
Deal Score
21
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$89,900
Built Area
50.1 m²
Terrain
50.1 m²
Price/m²
$1794/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$508/mo
Gross Yield
6.8%
Neighborhood Trend
+8.2%
Days on Market
806d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX