More
Av Molas Lopez - Avda. Molas Lopez casi Rio Tebicuary - Carmelitas, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 55m² - Carmelitas
Carmelitas, Asunción
Deal Rank #6203
Investment Rank #10530
Deal Score
51
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$87,740
Built Area
55 m²
Terrain
55 m²
Price/m²
$1595/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Days on Market
821d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX