More
Av. Molas Lopez - Av. Molas Lopez c/ Juan XXIII - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 47m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #5810
Investment Rank #837
Deal Score
52
Investment Score
81
Key Metrics
Price
$73,900
Built Area
47 m²
Terrain
57 m²
Price/m²
$1572/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
12.2%
Neighborhood Trend
+1.7%
Days on Market
788d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX