More
Av Santísima Trinidad - Av Santísima Trinidad - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 60m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #10935
Investment Rank #6099
Deal Score
32
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$111,000
Built Area
60 m²
Terrain
69 m²
Price/m²
$1850/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+2.7%
Days on Market
777d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX