More
Molas Lopez 1321 - Avda. Molas Lopez casi Rio Tebicuary - Carmelitas, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 316m² - Carmelitas
Carmelitas, Asunción
Deal Rank #12648
Investment Rank #12851
Deal Score
18
Investment Score
16
Key Metrics
Price
$590,000
Built Area
316 m²
Terrain
316 m²
Price/m²
$1867/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Days on Market
579d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX