More
Moisés Bertoni - Moisés Bertoni - Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 168m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #6233
Investment Rank #1644
Deal Score
50
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$69,234
Built Area
168 m²
Terrain
168 m²
Price/m²
$412/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
9.9%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
629d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX