More
Maestro Félix y Benjamin Aceval - Maestro Félix y Benjamin Aceval - Loma Merlo, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 170m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #13635
Investment Rank #9162
Deal Score
14
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$201,501
Built Area
170 m²
Terrain
384 m²
Price/m²
$1185/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
6.6%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
834d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX