More
AVDA SANTISIMA TRINIDAD - STMA TRINIDIAD Y TTE DELGADO - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 67m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #5826
Investment Rank #1951
Deal Score
52
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$93,887
Built Area
67 m²
Terrain
67 m²
Price/m²
$1401/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
10.2%
Neighborhood Trend
+2.7%
Days on Market
787d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX