More
Guido Spano - Guido Spano c/ Senador Long - Villa Morra, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 80m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #12257
Investment Rank #10619
Pre-Construction
Deal Score
24
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$228,166
Built Area
80 m²
Terrain
80 m²
Price/m²
$2852/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1212/mo
Gross Yield
6.4%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
251d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX