More
Guayakies - Guayakies c/ Incas - Nazareth, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 300m² - Nazareth
Nazareth, Asunción
Deal Rank #5942
Investment Rank #10269
Deal Score
52
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$212,969
Built Area
300 m²
Terrain
577 m²
Price/m²
$710/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
4
Neighborhood Trend
-16.3%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
133d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX