More
ALTAMIRA Surubi'i - Ruta 3, Mariano Roque Alonso - Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 98m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #6745
Investment Rank #8932
Deal Score
49
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$117,700
Built Area
98 m²
Terrain
98 m²
Price/m²
$1201/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$693/mo
Gross Yield
7.1%
Neighborhood Trend
-2.8%
Days on Market
1521d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX