More
Mariano Roque Alonso - Mariano Roque Alonso - Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #11468
Investment Rank #10340
Deal Score
29
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$115,150
Built Area
100 m²
Terrain
100 m²
Price/m²
$1152/m²
Est. Monthly Rent
$801/mo
Gross Yield
8.3%
Neighborhood Trend
-1.8%
Days on Market
1516d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX