More
Edificio ALEMANIA - Isabel La Católica y M. R. Alonso - Sajonia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 39.2m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #9627
Investment Rank #9666
Pre-Construction
Deal Score
38
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$57,000
Built Area
39.2 m²
Terrain
39.2 m²
Price/m²
$1454/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Neighborhood Trend
+42.5%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
347d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 11, 2026
View on RE/MAX