More
Edificio ROBELINI - El Carmen y Cap. Bernardino Cab - San Vicente, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 46.5m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #8312
Investment Rank #8965
Deal Score
43
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$60,709
Built Area
46.5 m²
Terrain
46.5 m²
Price/m²
$1306/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Neighborhood Trend
+22.0%
Days on Market
335d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX