More
Av. Boggiani - Av. Boggiani c/ Av. República Argentina - Mariscal Estigarribia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 27m² - Mariscal Estigarribia
Mariscal Estigarribia, Asunción
Deal Rank #6689
Investment Rank #10807
Pre-Construction
Deal Score
49
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$47,200
Built Area
27 m²
Terrain
27 m²
Price/m²
$1748/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-0.4%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
230d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on RE/MAX