More
Carretera de López - Carretera de López - Mbachio II, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 400m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5228
Investment Rank #3448
Deal Score
54
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$212,969
Built Area
400 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$532/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1569/mo
Gross Yield
8.8%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
250d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX