More
Gaudioso Nuñez casi Teodoro S. Mongelos - barrio Mburicao Zona seminario - Mburicaó, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 86m² - Mburicaó
Mburicaó, Asunción
Deal Rank #3332
Investment Rank #11498
Deal Score
61
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$81,961
Built Area
86 m²
Terrain
86 m²
Price/m²
$953/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Neighborhood Trend
-18.8%
Days on Market
83d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 20, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX