More
1665 Luis Alberto de Herrera, San Roque, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 100m² - San Roque
San Roque, Asunción
Deal Rank #11397
Investment Rank #11776
Deal Score
31
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$95,018
Built Area
100 m²
Terrain
218 m²
Price/m²
$950/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-15.1%
Days on Market
110d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 20, 2026
View on RE/MAX