More
Alejandro Villamayor - BARRIO SAN JORGE - San Jorge, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 48m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #7377
Investment Rank #1409
Pre-Construction
Deal Score
47
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$83,500
Built Area
48 m²
Terrain
48 m²
Price/m²
$1740/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1750/mo
Gross Yield
25.1%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
489d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX