More
calle la fortuna - Calle la Fortuna c/ San Isidro - Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 110m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #9294
Investment Rank #3731
Deal Score
39
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$92,041
Built Area
110 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$837/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
14.3%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
169d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX