More
6 de enero c/Silvano Riveros - Alquileres Don Acosta - Isla Bogado, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
12bd 320m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11935
Investment Rank #11059
Deal Score
28
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$67,396
Built Area
320 m²
Terrain
447 m²
Price/m²
$211/m²
Bedrooms
12
Bathrooms
6
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
19.6%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
299d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 18, 2026
Quality Penalty
-55%
View on RE/MAX