Back to listings
3bd 295m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #6935
Investment Rank #4162
Deal Score
49
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$180,207
Built Area
295 m²
Terrain
390 m²
Price/m²
$611/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
6.8%
Neighborhood Trend
+1.6%
Days on Market
259d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX