More
San Roque González Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 145m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #4861
Investment Rank #2223
Deal Score
55
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$74,264
Built Area
145 m²
Terrain
166 m²
Price/m²
$512/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
17.8%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
237d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 25, 2026
View on RE/MAX