More
Santo Rey, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 64m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #12436
Investment Rank #4298
Deal Score
26
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$63,072
Built Area
64 m²
Terrain
90 m²
Price/m²
$986/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
9.9%
Neighborhood Trend
+25.7%
Days on Market
240d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX