More
726 Elsa de Escalante - Dr. Molinas - Pitiantuta, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
7bd 360m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #8115
Investment Rank #3473
Deal Score
45
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$221,163
Built Area
360 m²
Terrain
500 m²
Price/m²
$614/m²
Bedrooms
7
Bathrooms
4
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
259d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX