More
- Pasaje Uruguay - Ciudad Nueva, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 176m² - Ciudad Nueva
Ciudad Nueva, Asunción
Deal Rank #9528
Investment Rank #4143
Deal Score
39
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$132,377
Built Area
176 m²
Terrain
220 m²
Price/m²
$752/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1471/mo
Gross Yield
13.3%
Neighborhood Trend
+65.7%
Days on Market
125d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX