More
Cañadita, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #11588
Investment Rank #7955
Deal Score
28
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$72,492
Built Area
70 m²
Terrain
403 m²
Price/m²
$1036/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1059/mo
Gross Yield
17.5%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
195d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX