More
San Martín e/ Dr. Migone - San Martín e/ Dr. Migone - Manorá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 191.8m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #9848
Investment Rank #7530
Pre-Construction
Deal Score
38
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$444,006
Built Area
191.8 m²
Terrain
3000 m²
Price/m²
$2315/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$952/mo
Gross Yield
2.6%
Neighborhood Trend
+27.9%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
720d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX