More
Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 160m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #12363
Investment Rank #6174
Deal Score
25
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$165,000
Built Area
160 m²
Terrain
198.84 m²
Price/m²
$1031/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
7.7%
Neighborhood Trend
+9.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
386d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 15, 2026
View on RE/MAX