More
Aparipy esquina Cacique Tavapy, Nazareth, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
6bd 250m² - Nazareth
Nazareth, Asunción
Deal Rank #6126
Investment Rank #5992
Deal Score
50
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$162,741
Built Area
250 m²
Terrain
780 m²
Price/m²
$651/m²
Bedrooms
6
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1450/mo
Gross Yield
10.7%
Neighborhood Trend
-16.3%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
407d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX