More
Avda. Tapúa - Tapúa c/ Paseo de Fátima - Remanso, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #9221
Investment Rank #6720
Deal Score
39
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$56,784
Built Area
70 m²
Terrain
120 m²
Price/m²
$811/m²
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
24.1%
Neighborhood Trend
+2.6%
Days on Market
225d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 9, 2026
View on RE/MAX