More
PRIMER PRESIDENTE - MARCELO ONIEVA - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 144m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #5776
Investment Rank #6747
Deal Score
52
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$230,000
Built Area
144 m²
Terrain
179 m²
Price/m²
$1597/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+2.7%
Days on Market
132d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX