More
Central, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 240m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #1142
Investment Rank #3967
Deal Score
70
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$57,338
Built Area
240 m²
Terrain
374 m²
Price/m²
$239/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
25.1%
Neighborhood Trend
+1.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
174d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX