More
- Calle Rodriguez de Francia c/ Paso de Patria - San Roque, San Antonio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 60m² - San Antonio
San Antonio, Central
Deal Rank #8489
Investment Rank #11557
Deal Score
43
Investment Score
39
Key Metrics
Price
$34,403
Built Area
60 m²
Terrain
364 m²
Price/m²
$573/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-3.5%
Days on Market
114d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX