Back to listings
2bd 144m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #3628
Investment Rank #7940
Deal Score
60
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$50,785
Built Area
144 m²
Terrain
1 m²
Price/m²
$353/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
307d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX