More
Ka`aguy Kupe, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #3100
Investment Rank #960
Deal Score
61
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$53,823
Built Area
180 m²
Terrain
394.54 m²
Price/m²
$299/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
25.4%
Neighborhood Trend
+2.6%
Days on Market
216d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 3, 2026
View on RE/MAX