More
Ycuá Satí, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 87.92m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #5054
Investment Rank #4554
Pre-Construction
Deal Score
55
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$150,394
Built Area
87.92 m²
Terrain
600 m²
Price/m²
$1711/m²
Est. Monthly Rent
$1142/mo
Gross Yield
9.1%
Neighborhood Trend
+3.6%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
237d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX