More
704 Paraíso casi Samuú, San Pablo, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 395m² - San Pablo
San Pablo, Asunción
Deal Rank #2404
Investment Rank #6479
Deal Score
65
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$189,710
Built Area
395 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$480/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
161d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 26, 2026
View on RE/MAX