More
Vicente I. Barrio San Francisco - Vicente I. Barrio San Francisco - Ypané, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 225m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #12330
Investment Rank #12435
Deal Score
22
Investment Score
27
Key Metrics
Price
$85,525
Built Area
225 m²
Terrain
725 m²
Price/m²
$380/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1035/mo
Gross Yield
14.5%
Neighborhood Trend
-11.9%
Days on Market
928d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX