More
Amancio Palacios - Amancio Palacios - Costa Salinas, Capiata, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 70m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #9073
Investment Rank #9624
Deal Score
41
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$35,222
Built Area
70 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$503/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+5.2%
Days on Market
387d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 14, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX