Back to listings
4bd 337m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #9874
Investment Rank #6814
Deal Score
36
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$285,082
Built Area
337 m²
Terrain
946 m²
Price/m²
$846/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
6
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1792/mo
Gross Yield
7.5%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
92d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX