Back to listings
4bd 337m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10181
Investment Rank #8043
Deal Score
36
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$286,689
Built Area
337 m²
Terrain
946 m²
Price/m²
$851/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
6
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1569/mo
Gross Yield
6.6%
Neighborhood Trend
+2.0%
Days on Market
98d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX